kvinna vattnar växter i växthus
Framtidsrörelsen Hyresgäst­föreningen

Kontaktpersoner för föreningarna i region Mitt

På denna sida hittar du kontaktuppgifter för respektive kommunförening i regionen.

Arvikaföreningen
Bo Göran Svensson bos882566@gmail.com

Askersundsföreningen
Sonny Johansson sonny_gustav@hotmail.com

Borlänge - Säter
Agneta Fahleson fahleson-ericsson@hotmail.com

Edaföreningen
Rutt Karlsson ruttkarlsson@gmail.com

Eskilstunaföreningen
Jessica Andersson jessica.svensdotter@hotmail.com

Faluföreningen
Pekka Ovaska forfalun@hyresgastforeningen.se

Gnestaföreningen
Annelott Lindén gnesta@hyresgastforeningen.se

Hallsbergsföreningen
Pär Ejdsäter par.ejdsater@hyresgastforeningen.se

Hedemoraföreningen
Bertil Wennberg wennberg.bertil@gmail.com

Karlskogaföreningen
Marianne Svensson mia49sve@gmail.com

Karlstadsföreningen
Mats Gustafsson matse.gustafsson@telia.com

Katrineholm/Vingåkersföreningen
Anders Hördin anders.hordin@gmail.com

Kilföreningen


Kristinehamnsföreningen

Jonny Strömberg johkati39@aol.se

Kumlaföreningen
Thomas Berglund sessan95@gmail.com

Laxåföreningen
Fredrik Bernhardtz, fredrik.bernhardtz@hyresgastforeningen.se

Lindesbergsföreningen
Peter Falk peter.falk1962@gmail.com

Ljusnarsberg
Laila Stockfors laila.stockfors@gmail.com

Ludvikaföreningen
Charlotte Larsson hyperlotta1974@gmail.com

Noraföreningen
Emma Brodin emma_brodin@hotmail.com

Munkfors-Forshaga-Deje
Maria Åman mariaaman_2@hotmail.com

Västerdalsföreningen
Peter Nordin h.peter.nordin@telia.com

Siljanringsföreningen

Strängnäsföreningen
Christina Möller krimol53@Outlook.com

Årjäng-Säfle
Louise Malmeström louise.malmestrom@gmail.com

Örebroföreningen
Elin Andersson elinason@hotmail.com

Östra Sörmlandsföreningen
Tony Eklund ostrasormland@hyresgastforeningen.se

Saknas kontaktuppgifter för din förening, hör av dig till: info.mitt@hyresgastforeningen.se